Dedykowane aplikacje desktopowe

Tworzenie serwisów internetowych

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

 

Tworzone przez RD SYSTEMS strony internetowe wykonywane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Cechują się niezwykłą funkcjonalnością, umożliwiają proste, intuicyjne korzystanie z zawartych zasobów, są w pełni dostosowywane do potrzeb Klienta i specyfiki firmy.

 

Każdy projekt graficzny wykonywany jest na indywidualne zamówienie - nie korzystamy z gotowych szablonów. Dzięki temu nasi Klienci wyróżniają się spośród konkurencji i skuteczniej docierają z ofertą do swoich odbiorców.

 

Dzięki stworzeniu przez RD SYSTEMS autorskiego system CMS służącego do zarządzania treścią, uzyskają Państwo możliwość łatwego administrowania własną stroną internetową (edycja treści, zdjęć, menu, dodawanie nowych stron...) bez konieczności poznawania tajników programowania.

Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się na stworzenie strony w oparciu o nasz system CMS przewidzieliśmy niższe ceny, darmowe miejsce na naszym serwerze (1 rok) oraz bezpłatne wdrożenie (instalację) strony.

 

Oferujemy również kompleksową opiekę nad nowo powstałą lub istniejącą stroną internetową - dbanie o jej aktualizację, dodawanie nowych treści, itp.

 

Jeżeli chcecie Państwo zlecić nam realizację usługi lub zadać zapytanie ofertowe, zapraszamy do odwiedzenia zakładki "kontakt".